lt en

Apie įmonę

Įmonė įkurta 1998 m. Nuo 2002 m. perregistruta ir žinoma kaip UAB "Sinkroteksas". Nuo įkūrimo pagrindinė veikla buvo įrengimų gamyba ir procesų automatizavimas kepykloms, konditerijos cechams ir alaus darykloms. Mūsų produkcija žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltijo respublikose bei kitose Europos sąjungos šalyse.

Įmonė dalyvauja energetinių objektų technologinių procesų automatizavimo, naujos įrangos įdiegimo, derinimo -paleidimo darbuose.

Technologijoms žengiant į priekį įmonė įkūrė padalinį, orientuotą į manipuliatorių pramoniniams robotams kūrimą. Mūsų komanda, bendradarbiaudama su kitomis šioje srityje įdirbį turinčiomis įmonėmis dalyvauja įvairiuose gamybos linijų diegimo ir optimizavimo prjektuose.

 

Mūsų veiklos sritys:

  • Įrangos projektavimas ir dizainas (brėžinių, eskizų ir patalpų planiruotės paruošimas);

  • Mechanikos inžinerija (atskirų, specialių įrengimų bei išbaigtų technologinių linijų projektavimas ir gamyba, pilnas įrenginių surinkimas, derinimas ir išbandymas)

  • Elektronikos inžinerija (mechaninių sistemų automatizavimas ir programavimas panaudojant mikrovaldiklius);

  • Kompleksinis gamybos procesų mechanizacijos ir automatizacijos projektų rengimas;

  • Įrangos ir įrengimų gamyba pagal užsakovo pateiktus techninius dokumentus;

  • Nestandartinių įrengimų projektavimas, pritaikymas ir montavimas, jų remontas ir aptarnavimas.

     Geras šių sričių išmanymas ir patirtis leidžia inžinieriams individualiai kiekvienam projektui parinkti ar pagaminti tinkamiausią įrangą, atsižvelgiant į daug svarbių faktorių: klientų reikalavimus, patalpų išdėstymą ir savybes, technologinę ir ekonominę logiką, reikalingo komforto ir automatizavimo lygį, saugumo lygį bei daug kitų veiksnių.

     Panaudodami diegiamus inovatyvius  pajėgumus, savo klientams užtikriname pilną poreikių patenkinimą ir konkurencingomis kainomis pagrįstą savalaikį kokybiškų gaminių tiekimą bei aptarnavimą.

UAB “Sinkroteksas”,